Vlog shqip

Vlog shqip смотреть последние обновления за сегодня на .

Vlog| Udhetimi ne Rome me Xhudit

20963
586
15
00:27:58
21.04.2023

Jeta ne Prishtine | Vlog Shqip | Romina Gjinali

1919
50
10
00:19:28
24.01.2023

Music by JAETUNES - the time it takes - 🤍

VLOG pushime ne turki me familjen, si kemi kalu ? Momente interesante…

222345
3159
87
00:40:28
22.05.2023

Edhe mos harroni, WE LOVE YOU! Per me shume: Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Direct: couple.rn🤍hotmail.com

VLOG SHQIP🎥// U rikthyemmmmm🥰 /Vlogu i blerjeve 🛍️😍/ Logan ha cokollata fshehtas 🥺

11329
403
60
00:33:46
03.06.2023

♡Hey gocaaaa, u rikthyem 🥰 Ky vlogu mund te quhet padyshim vlogu i blerjeve 🥰 Shpresoj tju pelqej, edhe nese po mos harroni te beni ne like dhe subscribe 🦋 ♡ 🇮‌🇳‌🇸‌🇹‌🇦‌🇬‌🇷‌🇦‌🇲‌: 🤍 ♡🇭‌🇺‌🇬‌🇸‌.

Investime, spring cleaning, haul, iken burri dhe Unboxing @revolve |Vlog|Angela Ak

97103
3855
239
00:32:43
31.05.2023

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!! ✅Shikoni videon me qualitet 4K !!!! 👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!! REVOLVE✨ Kai Knit Midi Skirt: {"surl":"🤍 Kai Knit Top: https:{"surl":"🤍 MORE TO COME Katie Sweetheart Romper: {"surl":"🤍 Selene Wrap Dress superdown: {"surl":"🤍 House of Harlow 1960 x REVOLVE Paula Mini Dress: {"surl":"🤍 🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍 ❤️ INSTAGRAM: angela.akolli 🤍 ❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj 🤍 TIK TOK: 🤍angela.akolli 🤍 FACEBOOCK: 🤍

Motra me zbulon sekretin...grocery haul, gatuajme (vlog shqip me Alesian)

2590
140
25
00:14:19
18.05.2023

love you! :) Vlog nga ditet e fundit!

NJË DITË NË AFRIKË!!! VLOG SHQIP

93084
4750
81
00:10:02
10.01.2022

🛑Instagram i Leartit: 🤍 - 🛑Business Inquiries / Reklama: trpcommunity.business🤍gmail.com - 🛑MoreTRP 🤍 -

KOSOVO VLOG - na humbin bagazhet, behemi shum nervoz…

151685
2803
71
00:25:37
28.12.2022

Produkti per ftyr ku mundeni me porosit eshte ne kete link ☺️: 🤍 Edhe mos harroni, WE LOVE YOU! Per me shume: Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Direct: couple.rn🤍hotmail.com

E GJITHË E VËRTETA PËR GRAN CANARIA

79421
3779
270
00:49:35
08.06.2023

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!! ✅Shikoni videon me qualitet 4K !!!! 👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!! 🤍safari_travel_ : 🤍 🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍 ❤️ INSTAGRAM: angela.akolli 🤍 ❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj 🤍 TIK TOK: 🤍angela.akolli 🤍 FACEBOOCK: 🤍

Ve Alesian dhe burrin ne pune | IKEA, boks, dhimbje kurrizi (albanian subs - vlog shqip)

2143
107
23
00:22:40
28.05.2023

click for albanian subtitles! :) Ne kete vlog qeshim pafund, ju tregoj cfare bleme ne Ikea, ndodh nje katastrofe ne canten time, bisedojme per ditet e fundit. Faleminderit per kohen dhe vemendjen. Ju lutem, lini nje koment :) instagram: antonelafrasheri

SURPRIZE!!! || Do behem teze😱|| baby gender reveal 💙💗//VLOG

152881
1204
201
00:22:52
16.08.2022

Music from Uppbeat (free for Creators!): 🤍 License code: TKWSKC9LLIWZQRQO Memories - song Music: Joy Musician: ASHUTOSH Site: 🤍 Music: Swallow Musician: EnjoyMusic Site: 🤍

MAMI VJEN NE PRISHTINE I SHOPPING FAILS NE PRISHTINE I FUNDJAVE NE PRISHTINE I KOSOVA VLOG SHQIP

2194
58
13
00:17:39
07.02.2023

Video shqip| vlog shqip: MAMI VJEN NE PRISHTINE I SHOPPING FAILS NE PRISHTINE I FUNDJAVE NE PRISHTINE I KOSOVA VLOG SHQIP Vlog Shqip | Romina Gjinali ❤️ SUBSCRIBE per me shume video ne kete link: 🤍 ❤️Come say hello & follow!!! Instagram: 🤍 FOR BUSINESS INQUIRES: rominagjinali🤍hotmail.it #vlogshqip #prishtina #zarahaul xxxxx Romi Music by Ariel Sim - Follow Your Heart - 🤍 Music by Dolve Gando, idk kim - darkest secrets - 🤍 vlog shqip vlog shqiptar vlog shqiperi vlog shqipgaming vlog shqip 2021 shqipgaming vlog ne pishin shqipgaming vlog ne gjermani shqipgaming vlog ne peje vlog ne shqiperi dubai vlog shqip christmas vlog shqip vlog ne shqip halloween vlog shqip video shqip video shqip per femije video shqip tik tok shqipgaming video e par shqipgaming video e re shqiperia video shqipgaming video me role video motivuese shqip video interesante shqip video anglisht shqip video gjermanisht-shqip lyrics video shqip video inspiruese shqip prank video shqip travel vlog 2022 fundjave ne tirane fundjave ne korce fundjave ne budva fundjave ne stamboll fundjave ne theth fundjave ne valbone fundjave ne mal te zi fundjave ne pogradec fundjave ne voskopoje fundjave ne dardhe nje fundjave ne fshat oferta per fundjave ne budva si te kalosh fundjave ne tirane nje fundjave ne shqiperi nje fundjave ne tirane moti ne fundjave ne vlore nje fundjave ne hene oferta per fundjave ne stamboll pushime ne fundjave udhetime turistike 2 ditore udhetime turistike 3 ditore udhetim 2 ditor ne valbone pushime ne shtator oferta turistike ne shqiperi 2022 paketa turistike all inclusive pushime ne bali pushime verore 2021 pushime verore ne turqi 2021 pushime verore ne shqiperi 2021 pushime verore ese pushime verore 2022 pushime verore ne itali pushime verore ne krete pushime verore ne bodrum pushime verore ne greqi 2022 pushime verore ne ibiza urime per pushime verore oferta per pushime verore 2021 ese per pushime verore ese pershkruese per pushime verore libra per pushime verore oferta per pushime verore 2020 oferta per pushime verore ne ulqin pushimet verore pushimet verore ese pushimet verore tekst pushimet verore 2021 pushimet verore vizatim pushimet verore wikipedia pushimet verore ne shqiperi pushimet verore ese 2020 pushimet verore ne plazh pushimet verore lyrics zara haul zara haul 2022 zara haul spring 2022 zara haul summer 2022 zara haul men zara haul black women zara haul india zara haul dress zara haul 2021 zara haule haule chalo more sajna lyrics zara haul plus size zara haul may 2022 zara haul midsize zara haul summer ditelindje per femije 1 vjec rroba te perdorura rroba vintage rroba banjo rroba plazhi me grep rroba plazhi per femra 2021 rroba plazhi rroba banje me grep rroba ne enderr rroba banje rroba banjo me grep rroba per bebe rroba firmato a thu jam prej laci rroba plazhi per femije rroba te perdorura me shumice ne tirane rroba te bukura per vajza gjakova sot gjakova religion gjakova weather gjakova restaurant gjakova wikipedia shqip gjakova country gjakova historia gjakova restaurant menu gjakova sot gjakova religion gjakova wikipedia shqip gjakova weather gjakova ese gjakova restaurant Kosova Kosove Dasem ne kosove Dasem shqiptare Valon shehu Bujar qamili si te pastrosh dyshekun pastrim dysheku frizure modele flokesh stilime per dasem make up per dasem tualet per dasem fustan per dasem veshje per dasem dasem dasem shqiptare dasem me tupana dasem jugu dasem me bandita dasem dibrane dasem te madhe dasem kuksiane dasem tironse dasem tropojane dasem shkodrane dasem te madhe ne po bajna dasem kosovare dasem 2022 gjakove 2022 vlog kosove dasem ne gjakove dasem kosovare dasem kosovare 2021 dasem kosove dasem kosovare 2022 kosherja dasem valle kosovare dasem kjo kosov dasem ka nis dasem ne kosov vlog kosova vlog kosovo vlog kosoma vlog kosov kosomak vlog kosovo vlog hindi vlog per kosov sopheak kosoma vlog ivan kosogor vlog kosovo vlog 2022 kosovo vlog 2021 kosovo vlog altin kosovo vlog sommer

DITELINDJA E EVES | 30🎂| Festojme te dyja ne Amsterdam | Rruga e kuqe +Pa bilete + lojra |Adisa Gjo

73570
2295
208
00:26:15
31.05.2023

☆ Follow Me On All Social Media! I N S T A G R A M: 🤍adisa.gjo ➭ 🤍 S N A P C H A T : ➭ adisa.gjo B U S I N E S S E M A I L : ➭ gjoadisa🤍gmail.com

FOLI ME RINORIN 24 OR GJERMANISHT CHALLENGE + VLOG | (perkthimi krejt ne shqip)

442369
6566
1403
00:17:39
08.06.2020

Mos harroni👇WE LOVE YOU !!❤️ Instagram: 🤍couple.rn / 🤍 TikTok: 🤍couple.rn / 🤍 Snapchat: 🤍couple.rn / 🤍 ———————————————————————————— Buddha by Kontekst 🤍 Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 ———————————————————————————— Good For You by THBD 🤍 Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– Smile by Vexento 🤍 🤍 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– Direct: couple.rn🤍hotmail.com

VLOG SHQIP🎥// Logan 10 muajsh qendron ne kembe 🥰 Bjerje per dhurata/ Cte bej me 🥑?

8338
354
105
00:49:27
08.06.2023

♡Heyyy video e re per ju 🥰 ♡ 🇮‌🇳‌🇸‌🇹‌🇦‌🇬‌🇷‌🇦‌🇲‌: 🤍 ♡🇭‌🇺‌🇬‌🇸‌.

ME NE FUND U HAP H&M I JETA NE PRISHTINE I VLOG SHQIP I DAILY VLOG KOSOVE I ROMINA GJINALI

3325
87
18
00:14:30
21.11.2022

Jeta ne Prishtine Hey loves, ne kete daily vlog ne Kosove, do t ju marr me vete ne nje dite ne Prishtine, si po ambjentohemi, pak shopping, ushqim, shume muhabet lol etj etj Mos harroni te shikoni kete vlog ne HD dhe per me shume subscribe 😊❤. Perqafime, Romi ❤ Video editing in collab with 🤍juris._.k Video shqip| vlog shqip: ME NE FUND U HAP H&M I JETA NE PRISHTINE I VLOG SHQIP I DAILY VLOG KOSOVE I ROMINA GJINALI ❤️ SUBSCRIBE per me shume video ne kete link: 🤍 ❤️Come say hello & follow!!! Instagram: 🤍 FOR BUSINESS INQUIRES: rominagjinali🤍hotmail.it #vlogshqip #prishtine #kosovavlog Music by Mr. Jello - Afternoon Delight - 🤍 Music by Mr. Jello - A Love Note - 🤍 Music by Damien Sebe - road trip - 🤍 Music by HOHYUN - Never Came Through - 🤍 Prishtina vlog kosova vlog vlog shqip vlog shqiptar vlog shqiperi vlog shqipgaming vlog shqip 2021 shqipgaming vlog ne pishin shqipgaming vlog ne gjermani shqipgaming vlog ne peje vlog ne shqiperi dubai vlog shqip christmas vlog shqip vlog ne shqip halloween vlog shqip video shqip video shqip per femije video shqip tik tok shqipgaming video e par shqipgaming video e re shqiperia video shqipgaming video me role video motivuese shqip video interesante shqip video anglisht shqip video gjermanisht-shqip lyrics video shqip video inspiruese shqip prank video shqip travel vlog 2022 fundjave ne tirane fundjave ne korce fundjave ne budva fundjave ne stamboll fundjave ne theth fundjave ne valbone fundjave ne mal te zi fundjave ne pogradec fundjave ne voskopoje fundjave ne dardhe nje fundjave ne fshat oferta per fundjave ne budva si te kalosh fundjave ne tirane nje fundjave ne shqiperi nje fundjave ne tirane moti ne fundjave ne vlore nje fundjave ne hene oferta per fundjave ne stamboll pushime ne fundjave gjakova sot gjakova religion gjakova weather prishtinali prishtina prishtina mall prishtina vs ballkani prishtinali prishtina plisat prishtina ka lezet prishtina peja prishtina vs peja prishtina vs drita prishtina fashion night 2022 prishtina like prishtina mall 2022 prishtina 2022 gjakova restaurant gjakova wikipedia shqip gjakova country gjakova historia gjakova restaurant menu gjakova sot gjakova religion gjakova wikipedia shqip gjakova weather gjakova ese gjakova restaurant Kosova Kosove Dasem ne kosove Dasem shqiptare Valon shehu Bujar qamili si te pastrosh dyshekun pastrim dysheku frizure modele flokesh stilime per dasem make up per dasem tualet per dasem hotel garden pristina fustan per dasem veshje per dasem dasem dasem shqiptare dasem me tupana dasem jugu dasem me bandita dasem dibrane dasem te madhe dasem kuksiane dasem tironse dasem tropojane dasem shkodrane dasem te madhe ne po bajna dasem kosovare dasem 2022 gjakove 2022 vlog kosove dasem ne gjakove dasem kosovare dasem kosovare 2021 dasem kosove dasem kosovare 2022 kosherja dasem valle kosovare dasem kjo kosov dasem ka nis dasem ne kosov vlog kosova vlog kosovo vlog kosoma vlog kosov kosomak vlog kosovo vlog hindi vlog per kosov sopheak kosoma vlog ivan kosogor vlog kosovo vlog 2022 kosovo vlog 2021 kosovo vlog altin kosovo vlog sommer prishtine prishtine tirane prishtine te kam ne zemer prishtine podujeve prishtine dhe tirane te dua ty prishtine prizren prishtine 2022 prishtine shkup prishtine zemra ime prishtine ferizaj prishtine rruga b rruges per kosov vlog prishtine vlog manifesta prishtina restorant ne prishtine

Më Kanë Bërë Suprizë për Ditëlindje !! (VLOG SHQIP) - Vadda

110843
2703
67
00:07:35
18.04.2022

✤ Like nëse ju ka pelqy kjo video, dhe poashtu mos harroni ta bëni SUBSCRIBE kanalin. ✤ Më ndiqni qdo dit live: 🤍 ⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼⥽⥼ ☞ Behu Anëter i kanalit këtu: 🤍 Me ndiqni në rrjete sociale: ☞ YouTube: 🤍 ☞ Discord: 🤍 ☞ Instagram: 🤍 ☞ Instagram Personal: 🤍 ☞ Facebook: 🤍 Performancat e kompjuterit tim: ☞ CASE: NZXT H510 ELITE WHITE. ☞ MOTHERBOARD: GIGABYTE Z490 VISION G. ☞ CPU: i9-10850K . ☞ CPU COOLER: NZXT Kraken X63 . ☞ RAM: HyperX Fury RGB 32GB 3200Mhz . ☞ GPU: MSI Ventus 3x RTX 3090 24GB . ☞ STORAGE: SSD GIGABYTE AORUS RGB AIC, PCI Express, 1TB ,SSD GIGABYTE AORUS RGB, M.2 - 512GB. ☞ PSU: Corsair HX1200.

Vlogu I Lindjes || Birth Vlog || Reagimi Sias ||

15885
516
60
00:21:03
08.03.2023

Hey ne qofte se ju pelqen kjo video mos harroni te beni nje Like&Subscribe si dhe nje koment dhe share.🫶 Rrjetet sociale ⬇️ Instagram: Ledina_lipo.vlogs 🤍 Tik tok ⬇️ 🤍 For collaboration Dm me 📧 Ledinalipo5🤍gmail.com Thank You 😊 #birthvlog

DASME SHQIPTARE || SFIDE || 1 ORE KOHE PER TU BERE GATI PER DASEM🤔 JA DOLEM?!

8654
261
71
00:19:44
15.05.2023

#vlog #shqip #dasemshqiptare 🤍StamatinaSerani

Fantazma ne shtepi, home tour bosh, takim me stresin | VLOG (albanian/shqip)

3345
126
20
00:18:40
17.02.2023

Heeej njerez. per me shume nga une, me ndiqni ne instagram tek 🤍antonelafrasheri . Nje Like edhe Subscribe qe t'ju vije fat ne jete, hahaha. Faleminderit per suportin, nqs je njeri negativ te lutem mos rri ketu lol. we do not need that energy in 2023. Music by Lofi Breno - Love Ties - 🤍

Dasem ne Kosove | Zara Big Haul | Nje dite ne Gjakove | Vlog Shqip | Romina Gjinali

6821
81
5
00:33:55
16.07.2022

Hey loves, ne kete vlog kalojme bashke disa dite mes Tiranes dhe Gjakoves ne Kosove. Fillimisht ju tregoj blerjet online te Zara, me nje big haul. Me pas behemi gati per tu nisur por Rio na beri disa bema!!! Do kalojme bashke plot dy dite ne Gjakove mes dasmes, pergatitjeve dhe disa vendeve te kendshme. Zbuloni me shume dhe mos harroni te shikoni kete vlog ne HD dhe per me shume subscribe 😊❤. Hugs Romi Video shqip| vlog shqip: Dasem ne Kosove | Zara Big Haul | Nje dite ne Gjakove | Vlog Shqip | Romina Gjinali ❤️ SUBSCRIBE per me shume video ne kete link: 🤍 ❤️Come say hello & follow!!! Instagram: 🤍 FOR BUSINESS INQUIRES: rominagjinali🤍hotmail.it #vlogshqip #dasem #zarahaul xxxxx Romi vlog shqip vlog shqiptar vlog shqiperi vlog shqipgaming vlog shqip 2021 shqipgaming vlog ne pishin shqipgaming vlog ne gjermani shqipgaming vlog ne peje vlog ne shqiperi dubai vlog shqip christmas vlog shqip vlog ne shqip halloween vlog shqip video shqip video shqip per femije video shqip tik tok shqipgaming video e par shqipgaming video e re shqiperia video shqipgaming video me role video motivuese shqip video interesante shqip video anglisht shqip video gjermanisht-shqip lyrics video shqip video inspiruese shqip prank video shqip travel vlog 2022 fundjave ne tirane fundjave ne korce fundjave ne budva fundjave ne stamboll fundjave ne theth fundjave ne valbone fundjave ne mal te zi fundjave ne pogradec fundjave ne voskopoje fundjave ne dardhe nje fundjave ne fshat oferta per fundjave ne budva si te kalosh fundjave ne tirane nje fundjave ne shqiperi nje fundjave ne tirane moti ne fundjave ne vlore nje fundjave ne hene oferta per fundjave ne stamboll pushime ne fundjave udhetime turistike 2 ditore udhetime turistike 3 ditore udhetim 2 ditor ne valbone pushime ne shtator oferta turistike ne shqiperi 2022 paketa turistike all inclusive pushime ne bali pushime verore 2021 pushime verore ne turqi 2021 pushime verore ne shqiperi 2021 pushime verore ese pushime verore 2022 pushime verore ne itali pushime verore ne krete pushime verore ne bodrum pushime verore ne greqi 2022 pushime verore ne ibiza urime per pushime verore oferta per pushime verore 2021 ese per pushime verore ese pershkruese per pushime verore libra per pushime verore oferta per pushime verore 2020 oferta per pushime verore ne ulqin pushimet verore pushimet verore ese pushimet verore tekst pushimet verore 2021 pushimet verore vizatim pushimet verore wikipedia pushimet verore ne shqiperi pushimet verore ese 2020 pushimet verore ne plazh pushimet verore lyrics zara haul zara haul 2022 zara haul spring 2022 zara haul summer 2022 zara haul men zara haul black women zara haul india zara haul dress zara haul 2021 zara haule haule chalo more sajna lyrics zara haul plus size zara haul may 2022 zara haul midsize zara haul summer ditelindje per femije 1 vjec rroba te perdorura rroba vintage rroba banjo rroba plazhi me grep rroba plazhi per femra 2021 rroba plazhi rroba banje me grep rroba ne enderr rroba banje rroba banjo me grep rroba per bebe rroba firmato a thu jam prej laci rroba plazhi per femije rroba te perdorura me shumice ne tirane rroba te bukura per vajza gjakova sot gjakova religion gjakova weather gjakova restaurant gjakova wikipedia shqip gjakova country gjakova historia gjakova restaurant menu gjakova sot gjakova religion gjakova wikipedia shqip gjakova weather gjakova ese gjakova restaurant Kosova Kosove Dasem ne kosove Dasem shqiptare Valon shehu Bujar qamili si te pastrosh dyshekun pastrim dysheku frizure modele flokesh stilime per dasem make up per dasem tualet per dasem fustan per dasem veshje per dasem dasem dasem shqiptare dasem me tupana dasem jugu dasem me bandita dasem dibrane dasem te madhe dasem kuksiane dasem tironse dasem tropojane dasem shkodrane dasem te madhe ne po bajna dasem kosovare dasem 2022 gjakove 2022 vlog kosove dasem ne gjakove dasem kosovare dasem kosovare 2021 dasem kosove dasem kosovare 2022 kosherja dasem valle kosovare dasem kjo kosov dasem ka nis dasem ne kosov vlog kosova vlog kosovo vlog kosoma vlog kosov kosomak vlog kosovo vlog hindi vlog per kosov sopheak kosoma vlog ivan kosogor vlog kosovo vlog 2022 kosovo vlog 2021 kosovo vlog altin kosovo vlog sommer

London Vlog | Berberi më i shtrenjtë | Alisa & Urim

39742
550
11
00:11:10
25.11.2022

Thank you for watching! If you would like to see more of us, hit that follow button and comment what you would like to see next! Alisa Instagram: 🤍 Urim Instagram: 🤍 Tiktok: 🤍

VlogShqip||Prishen Planet||Tmerrohem😱||MakeUp||GreekNight Ne Tirane||Stamatina Serani

3962
166
59
00:29:54
06.06.2023

#vlog #shqip #makeup #shopping #cats #morphepalette #1euro

Universiteti me i mire ne Amerike??? | Vlog Albanian/SHQIP 🇦🇱|

1356
77
7
00:14:25
07.02.2021

Pershendetje, njerez! :) Sot ne mengjes vume re qe koha ishte perfekte per nje shetitje te gjate ne Stanford, California! Ky universitet eshte teper i vjeter dhe gjithmone eshte pjese e top listave te universiteteve ne Amerike, keshtu qe vendosa tju marr e ju nje xhiro. Ne fund harrova te bej nje mbyllje,keshtu qe u kerkoj falje. Shpresoj ta keni pelqyer kete video. Ju puth te gjithe 10 vetat qe do e shikojne kete video, haha! Ju lutem nje SUBSCRIBE edhe LIKE. Instagram: 🤍antonellafrash Cfare video doni me shume nga stili im i jeteses ne Kaliforni?

VLOG SHQIP🎥// Pika me e larte ne Londer/Alexandra Palace/Logan dhe gabimet e tij/ Primark Haul

8221
322
73
00:41:00
07.05.2023

♡Hey gocaaa 🥰 Nje video e re per ju 🥰 Xhiro, blerje, haul, e plot gjera te bukura. ♡ 🇮‌🇳‌🇸‌🇹‌🇦‌🇬‌🇷‌🇦‌🇲‌: 🤍 ♡🇭‌🇺‌🇬‌🇸‌.

🇦🇱 21 Fakte Per Mua | Get to Know Me (Vlog Shqip) 🇦🇱

3015
175
44
00:10:20
07.01.2021

Pershendetje :) Kjo eshte videoja ime e dyte ne youtube, ku une po ndaj disa fakte me ju. Ne qofte se ju ka pelqyer kjo video, ju lutem like edhe subscribe. Le te mbajme nje minute heshtje per faktin qe syzet e mia reflektojne drite ne cdo sekonde te kesaj video. Tani eshte rradha juaj: me thoni nje fakt per ju! :) Me ndiqni ne Instagram: 🤍antonellafrash 🤍 Bashke shihemi ne videon e rradhes! Bye bye! :)

PA DIETE + healthy tips | Cfare ushqime hengra sot | vlog shqip

1494
117
45
00:16:22
26.01.2022

✨ Mund te me gjesh ketu ✨ Insta: 🤍antonellafrash 🤍 Tiktok: 🤍afrashe ✨ rreth meje ✨ hej :) ! Une jam Antonela, nje 26 vjecare nga Korca qe jeton ne Silicon Valley, Kaliforni. Une kam nje vit qe postoj video ne YouTube me tematika gatimi, self care, wellness, fitness, rutine, ndryshime kulturore midis Amerikes edhe Shqiperise etj. Qellimi im ne youtube eshte te vazhdoj te flas shqip edhe t'i mesoj te dashurit tim me shume shqip :) gjithashtu, do ishte bukur te kisha kujtime per cdo udhetim te vockel qe bej, si edhe t'u tregoj ju per jeten ne Amerike. Faleminderit per suportin, edhe SUBSCRIBE nqs do te me shohesh ne feed-in tend. Je qe je, ndiz edhe zilen qe te marresh lajmerim sapo te postoj video 🤍 ✨ timestamps ✨ mengjes 00:00 palester 01:40 dreke 03:20 darka 04:17 snack 05:20 flasim pak per dietat 05:28 protein smoothie 12:39 darka me ne fund 15:30 Kanali i Johanit 🤍 Abby Sharp 🤍

vesh fustan nuseje, vlog me Alesian (vlog shqip)

1478
91
24
00:19:35
23.04.2023

faleminderit per kohen dhe suportin! :) Music by Citrus Avenue - Paris, Darling - 🤍 Music by Kissmykas - Something's Missing - 🤍 Music by Citrus Avenue - Quietly the Cat - 🤍 Music by monomenu - estate - 🤍

SURPRIZUAM ALKINGZIN NË BELGJIKË - VLOG SHQIP

16603
852
55
00:13:45
02.12.2022

Budallenjtë kanë ardhur në Belgjikë, aty ku ndodhet AlKingzi dhe Ardi për të bërë surprizën më të madhe dhe mbledhjen e parë të Budallenjve në jetën reale. Instragram: 🤍kristi.lamaj 🤍xsoniel 🤍_erxsi 🤍ardi_kmn 🤍enesmemeti_ 🤍vikena_h Më ndiqni në: Instagram: kristi.lamaj 🤍 TikTok: kristi.lamaj 🤍 Snapchat: kristi.lamaj 🤍 Kristi's Discord Server: 🤍 Music from #InAudio: 🤍 inaudio - MokkaMusic - Simple Plan © 2023 Kristi Lamaj. All rights reserved.

VLOG SHQIP🎥// Logan u be 10 muajsh 🥰😍/ Drawelry🩵

11439
386
106
00:36:38
10.05.2023

♡Hey goca, si jeni? Logan 10 muajsh, bejme torten se bashku 🥰 Bashkepunimi i radhes me Drawelry 😍 Drawelry Jewelry! Drawelry Website:🤍 Drawelry Name Bracelet:🤍 Drawelry Flower Light:🤍 Drawelry Letter Lamp:🤍 CODES: 10% Off All Items,USE CODE: RA1 Buy One Get One 30% OFF,USE CODE: RA2 Buy Four Get One Free,USE CODE:RA3 Uroj qe video tju pelqej, e nese po mos harroni te beni Like, Koment, Subscribe, pasi me keto gjera me ndihmoni shume 🥰 ♡ Gjithashtu nese deshironi te me ndiqni ne Instage, linkun e keni ketu poshte 👇🏼 ‌🤍 ♡🇭‌🇺‌🇬‌🇸‌.

SHKOVA ME PUSHIME NE TURQI / VLOG SHQIP

15094
834
63
00:13:20
17.08.2021

Faleminderit per shikimin e kesaj videoje. Mos harroni Like dhe Subscribe! Follow me on Instagram: 🤍 Join my Discord Server: 🤍 Paçi e dhënçi: 🤍

VLOG SHQIP🎥//Dita e fundit ne France. Kthehemi ne shtepi 🏡

10975
334
80
00:20:40
20.01.2023

♡Hey 🥰 Kjo eshte video e fundit nga Franca. Uroj tju pelqej, nese po mos harroni te beni Like dhe Subscribe 😍 ♡ 🇮‌🇳‌🇸‌🇹‌🇦‌🇬‌🇷‌🇦‌🇲‌: 🤍 ♡🇭‌🇺‌🇬‌🇸‌.

VLOG ME DINAMITA, KAPSOLLA ETJ !! ( + SFIDA SHQIP)

430064
16050
594
00:08:35
05.02.2022

-SUPER VLOGU ME FISHEKZJARRE... ⚠ DISCLAIMER ⚠ Videoja (vlogu) eshte bere nga persona te rritur ... Femije mos i beni keto veprime ne shtepi dhe pa mbikqyrjen e nje te rrituri!! ✘INSTAGRAMI im : 🤍 ✘Instagrami i channelit : 🤍 ✘ For business inquiries: artjollaze🤍gmail.com ✘BEHU MEMBER SOT : 🤍 ✘ PACI E DHENCI : 🤍 ARTJOL + VIDEO = LAZE TV #shqip #vlog #artjol #renis #lazetv #fireworks

DURRES ALBANIA 🇦🇱 Drive【4K-HDR】- Vlog Shqip, Driving real-time 40 min Durres Shqiperi 2023

8799
130
22
00:39:51
09.06.2023

▶ Donate, Support the Channel : 🤍 📧 Email Contact : vajaalbert🤍yahoo.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 💁 Instagram : 🤍 💁 Facebook : 🤍 👉🏻 Subscribe : 🤍 ©️ All material in this video is original, recorded and edited by me! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Rome - France - Paris - Photography - Love - Travel - Nature - Germany - Italy - Usa - Art - Instagood - Europe - Picoftheday - Photooftheday - Instagram - French - Photo - Fashion - Spain - Travelphotography - Albania - Canada - Landscape - Summer - Architecture - London - Like - Beautiful - Travelgram - Europa - Architecture - Uk - Spain - World - Summer - Europetravel - Wanderlust ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⛔️ ATTENTION : All rights of the published videos belong to ANGJEL PRO and AV PRODUCTION, to protect these videos with copyright © ️ and in legal way. Videos from this channel can not be copied, all their violators to be prosecuted according to applicable legal provisions. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ * This Video Vlog is Made to show the city and the environment, if you are present on this video and you don't want to be please contact me or comment on this video and i will remove you completely & immediately * #Durres #Vlogger #AlbertVideomaker

Назад
Что ищут прямо сейчас на
vlog shqip oracle dba career Yurdaer Okur life mod выживание с модами техника игры на ударной установке Diorama ксго мем biancmadonk кто выживет на отвечай или страдай fix rundll как написать cloud бит mike alvarado маша и вика Alborada aphmau change body SIDxRAM термопринтер для маркетплейсов пароли в опере popper